Fenerbahçe'nin 16 yaşındaki yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz'ın idmandaki ara pası sosyal medyayı salladı

Süper Lig'in yeniden başlamasına sayılı günler kala, takımlar hazırlıklarını sürdürüyor. Fenerbahçe de, hazırlıklarını sürdüren Süper Lig ekiplerinden biri. Sarı lacivertlilerin idmanında, 16 yaşındaki genç yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz'ın ara pası Yeşil ve Turuncu arasındaki maça damga vurmayı başardı. Görüntüler, sosyal medyada da binlerce kez paylaşıldı. Ömer Faruk Beyaz birçok kişiden övgü dolu sözler geldi. Peki Ömer Faruk Beyaz kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 16:52
Değiştirme Tarihi: 02.06.2020 16:52

Fenerbahçe'nin 16 yaşındaki yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz'ın idman maçındaki ara pası sosyal medyayı salladı. 2003 doğumlu yıldız adayının görüntüleri, Twitter'da binlerce kez paylaşıldı. 

Süper Lig 12 Haziran 2020 tarihi itibariyle birlikte yeniden başlıyor. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde bulunan Fenerbahçe ise hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Takım idmanında  Yeşil Takım & Turuncu Takım arasında bir maç oynandı. Bu idman maçında 16 yaşındaki Ömer Faruk Beyaz'ın ara pası sosyal medyayı salladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖMER FARUK BEYAZ KİMDİR?

Fenerbahçe idmanındaki ara pasıyla birlikte sosyal medyada konuşulmaya başlanan Ömer Faruk Beyaz ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Ömer Faruk Beyaz kimdir? Kaç yaşında? Mevkisi nerede? Transfermarkt değeri ne? İşte tüm bunların cevabı.

Ömer Faruk Beyaz, 29 Ağustos 2003 İstanbul doğumludur. 1,71 boyundaki yıldız adayı On Numara mevkiinde oynamaktadır. Fenerbahçe altyapısına 2013 yılında dahil olan Ömer Faruk, o günden bu yana Fenerbahçe forması terletiyor. 16 yaşındaki Ömer Faruk, sol ayağını kullanıyor ve ayrıca orta saha mevkiinde de yer alabiliyor. 2021 yılında sözleşmesi sona erecek Ömer Faruk'un piyasa değeri 100 bin Euro.