Fenerbahçe Mesut Özil'i KAP'a bildirdi

Fenerbahçe, yıldız futbolcu Mesut Özil ile transferi konusunda görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Mesut Özil, resmi Twitter hesabından önce '67' paylaşımı daha sonra ise adının ve soyadının yazılı olduğu logonun sarı lacivert olan halini paylaştı. Paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 18:57
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 19:31
Fenerbahçe Mesut Özil'i KAP'a bildirdi

Sarı lacivertli ekip KAP'a yaptığı açıklamada, "Profesyonel futbolcu Mesut Özil'in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" açıklamasını yaptı.

"FENERBAHÇE FORMASINI GURURLA TAŞIYACAĞIM"

Mesut Özil NTV'ye yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe formasını gururla taşıyacağım" dedi. Yıldız futbolcu açıklamalarına "Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe'ye ve Türkiye'ye geleceğim için çok mutluyum. Allah'a şükür oldu. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Fenerbahçeli olarak o formayı giymeyi Allah nasip etti. Gururla o formayı taşıyacağım." şeklinde devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

67 NUMARALI FORMAYI MI GİYECEK?

Fenerbahçe'nin KAP'a açıklama yapmaından kısa bir süre önce Mesut Özil'in, sosyal medya hesabından '67' paylaşımı yapması oyuncunun Fenerbahçe'de 67 numaralı formayı giyeceği yönünde değerlendirildi.

YILDIZ OYUNCUDAN YENİ PAYLAŞIM GELDİ

Haber ile ilgili metin girin!.


Yıldız oyuncunun uçağının ise saat 00.15'te Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmesi bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.