Fenerbahçe maçının ardından Şenol Güneş’ten ilk açıklama!

Fenerbahçe maçının ardından Şenol Güneş’ten ilk açıklama!
Yayınlanma Tarihi: 20.04.2018 14:51 | Değiştirme Tarihi: 20.04.2018 14:51

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, olaylı Fenerbahçe maçından sonra ilk açıklamasını yaptı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, tatil edilen Fenerbahçe maçı sonrasında ilk açıklamasını Milliyet’ten Tayfun Bayındır’a yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kafasına isabet eden cisimle yerde kalan ve 5 dikiş atıldıktan sonra hastaneye kaldırılan tecrübeli teknik adam, geceyi hastanede geçirdi ve sabah saatlerinde taburcu edildi.

Olaylar hakkında konuşan Güneş, “Yaralandığım olayda Tolga’yı almak için yanına gittiğimde kendimi yerde buldum. Zaten yaşananlar önemli değil artık. Mutlaka çözüm bulunmalı” dedi.

Bu kaosun bir milan olması gektiğini dile getiren Güneş, “Bu bir milat olmalı… Benim Malatya ile maçım var. Beşiktaş taraftarı sahaya bir kağıt dahi atsa futbolcularımla ‘Oynamıyorum’ diyerek kenara gelmeliyiz. Geçmişteki taşları bir kenara bırakmamız lazım. Trabzonspor’a şöyle olmuş, Fenerbahçe böyleymiş, Beşiktaş ve Galatasaray bunu yapmış gibi sözlerin artık geride kalması lazım… Olanlar bana ve bize değil, Türk futboluna… Medyası, antrenörü, oyuncusu, futbolun bütün aktörleri bir araya gelip, ivedilikle bu soruna çare bulmamız lazım. Canım değil ama içim acıyor.” ifadelerini kullandı.