Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe'nin maçı ertelendi! ŞOK...

Mücadelenin hakemi Volkan Bayarslan son olarak yaptığı kontrolün ardından mücadelenin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

30.12.2014 17:20

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu’nda bugün saat 18:00'de oynanması beklenen Altınordu - Fenerbahçe mücadelesi yoğun yağmur nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu maç öncesinde "Karşılaşmanın ertelenmesini talep etmişti"Profesyonel Futbol Takımımızın Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 4. hafta maçında PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu’yla İzmir Atatürk Stadı’nda oynayacağı karşılaşma, olumsuz hava ve saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.Maçın oynanacağı tarih TFF tarafından açıklanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

18 Ocak iki takım için de uygun"

Altınordu teknik direktörü Hüseyin Eroğlu erteleme kararının ardından; "En doğru karar verildi. Futbolcu sağlığı her şeyde nönemli. İsmail hoca ve ben böyle istiyorduk temennimiz 18 Ocak bizim için ve onlar içinde uygun. Son kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek. Gönül isterdi yağmur olmasın güzel bir zeminde bir maç oynayalım ama olmadı."

''Hakemlere teşekkür ediyoruz''

İsmail Kartal'ın açıklamaları; "Biz buraya maç için oynamak için geldik. Hatta biraz daha as kardodan isimleri ve genç takviyeli kadroyla iyi bir sonuç almak için gelmiştik ama maçtan önce sahaya çıkıp kontrol ettik ama oynanamayacağının kararını verdi. Hakemler bizi odasına çağırdı bize dedi ki 3 saat önce kontrolünü yaptık ve oynanaıp-oynanmayacağı için karar verdik ama son bir kontrol yapacğzı dediler. Daha sonra bu şartlar altında maçın oynanmayacağını söylediler biz de kendilerine teşekkür ettik. Bu şartlar iki takım arasında sağlıksız sonuçlar olabilirdi sakatlık anlamında hakemler böyle bir karar verdi hayırlısı olsun her iki takım için de bu maç sonuçta ileri bir tarihte oynanacak"
Yorumlar | 0
üye profil