Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Emre Akbaba savaşı!

Transferin en çok konuşulan ismi Emre Akbaba ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir gelişme yaşandı...

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2018 17:29
Değiştirme Tarihi: 16.08.2018 17:29
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Emre Akbaba savaşı!

DHA'nın haberine göre; Galatasaray'a gitmek istediğini kulübe bildiren, hatta Sarı-Kırmızılı ekiple de anlaşmaya varan Emre Akbaba transferinde Fenerbahçe devreye girdi ve kulübü Alanyaspor'la anlaştı.

 

Sarı-lavicertli kulüp, Emre Akbaba'yı renklerine bağlamak için ilk adımı attı. Aytemiz Alanyaspor ile Emre Akbaba transferi için anlaşma sağlayan sarı-lacivertli ekip, oyuncunun son sözü söylemesini bekliyor.

 

Galatasaray'ın kendisi için hala bir girişimde bulunmadığını ve bu sebeple Fenerbahçe transferine sıcak baktığı belirtilen Emre Akbaba'nın kafasında son durumu netleştirip olumlu cevap vermesi bekleniyor.

 

Emre'nin Galatasaray'a gitmek istediği biliniyor fakat Galatasaray'ın, 3 milyon euro civarındaki teklifini yükseltmemesi üzerine Alanyaspor, Sarı-Lacivertli ekiple görüşmelere başladı.

 

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli, Slimani'nin basın toplantısında Emre ile ilgili soruya, "Emre Akbaba'nın iyi bir oyuncu olduğunu biliyoruz ama bunun dışında başka bir şey söylemem doğru olmaz." cevabını verdi.


Haber ile ilgili metin girin!.

 

Öte yandan Emre Akbaba'nın menajerinin dün Aytemiz Alanyaspor Kulübü'ne İspanya'dan da teklif sunduğu belirtildi.​ Bu gelişmenin ardından transferin ne zaman sonuçlanacağı merak konusu oldu...