Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'den Ibrahimovic'e sürpriz teklif! Bomba açıklama

Fenerbahçe'den Ibrahimovic'e sürpriz teklif! Bomba açıklama

Fenerbahçe, İbrahimovic için de girişimlerde bulundu. Menajeri Mino Raiola, "Teklifinize teşekkür ederiz. Bir gün Türkiye'ye gelmeyi düşünürse teklifinizi değerlendiririz" dedi.

22.08.2015 10:21

Transferin tartışmasız bir numaralı kulübü olanFenerbahçe’nin, Zlatan İbrahimovic için de nabız yokladığı ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun adı bindiği gibi sürekli olarak Galatasaray ile anılıyordu. Hatta başkan Dursun Özbek bir açıklamasında, “İbrahimovic ile tasarrufumuz hiç olmadı ki! Yaşı ortada... Zaten Paris Saint Germain’den yıllık 17 milyon Euro kazanıyor. Takım içi dengeler ne olacaktı? Fenerbahçe transfer şampiyonu olduğuna göre neden İbrahimovic’i almadı? Bizi yıpratmak için İbrahimovic transferi pompalandı” demişti. Ancak geçen süre zarfında Sarı-Lacivertliler’in bu yıldız futbolcuyla da temasa geçtiği ortaya çıktı.

‘Eğer bir gün gelmek isterse...’ 

Diğer yıldız oyuncularda olduğu gibi bu transferde de çok ciddi olan Fenerbahçe oyuncunun menajeri ile önemli ciddi temaslar kurdu ve transfer etmek için girişimlerde bulundu. Ancak İbrahimovic’in menajeri Mino Raiola Fenerbahçe’ye teşekkür ederek, “Maddi açıdan Türkiye’de en iyi kulübün Fenerbahçe olduğunu biliyoruz. Fakat İbrahimovic şu anda Türkiye’ye gelmeyi düşünmüyor. Oyuncum ya PSG’de kalacak, ya da istediği başka bir kulüp var oraya gidecek. Bu şekilde devam edeceğiz biz. Gerçekten bir gün Türkiye’ye gelmeyi düşünürse bu teklifinizi memnuniyetle değerlendireceğiz” yanıtını verdiği öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil