Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor'un yeni sezon formaları nasıl olacak?

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor'un yeni sezon formaları nasıl olacak?

2016/17 sezonunda giyilecek yeni formalar ve yeni sezon forma tasarımlarına ait bilgiler sızmaya başladı.

29.06.2016 13:20

2016/17 sezonunda giyilecek yeni formalar ve yeni sezon forma tasarımlarına ait bilgiler sızmaya başladı.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor başta olmak üzere kulüplerin 2016/2017 sezonunda giyecekleri formalar yavaş yavaş sızmaya başladı. Yeni sezona yeni forma tasarımları ile girmeye hazırlanan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor, yeni formalarını özel lansmanlar ile tanıtmayı planlıyor.

FENERBAHÇE YENİ SEZON FORMALARI
Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarıdan klasik çubuklu tasarıma sadık kalınacağı bunun yanında sarı, beyaz ve lacivert alternatiflerin de üretileceği gelen bilgiler arasında. Fenerbahçe ayrıca yaptığı açıklamada eski sezonlara ait retro formaların da satışa sunulacağını duyurmuştu. Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları hakkında herhangi bir fiyat bilgisi ise verilmedi.

GALATASARAY YENİ SEZON FORMALARI
Galatasaray'ın yeni sezona ait forma tasarımları ile sosyal medyaya sızanlar arasında. Bu göre Galatasaray klasik parçalı formanın yanı sıra beyaz bir forma da giyecek. Galatasaray yeni sezon formaları arasında mor renkli bir tasarım da olabilir. Parçalı formanın ilginç bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Renkler olarak ise yine Galatasaray'ın kendine has sarı ve kırmızı tonları kullanılacak.

BEŞİKTAŞ YENİ SEZON FORMALARI
Beşiktaş yeni sezon formalarını açıkladı. Beşiktaş'ın yeni iç saha forması, daha önce de benzerlerini giydiği bir forma. Ana rengi siyah, kolları beyaz. Polo yakaya sahip forma sade bir tasarıma sahip. adidas'ın üç bantı 2016-2017 sezonunda kol altından eteğe uzanacak, bu formada da öyle. Beşiktaş'ın 2016-2017 sezonunda giyeceği deplasman forması olmazsa olmaz beyaz. Sade bir tasarımı olan forma siyah bir bisiklet yakaya sahip. Yaka içinde ve ense kırmızı beyaz bir etiket var. Formanın ana rengi beyaz, ince siyah çizgilerle tasarım zenginliği katılmış. adidas üç bantı kol altından başlayıp eteğe kadar uzanıyor. Beşiktaş gibi zıt iki renge sahip takımlarda alternatif renk seçmek zordur. Özellikle de forma kültüründe bu iki zıt renk iki ayrı forma olarak kendine yer bulduysa. Beşiktaş bu duvarı kırmızı rengi kendine alternatif renk seçerek kırdı. Kulüp ambleminin Türk Bayrağı içermesi de bu seçimde önemli rol oynuyor tabi.

TRABZONSPOR YENİ SEZON FORMALARI
Trabzonspor'da merakla beklenen yeni sezon formalarının Temmuz ortasında görücüye çıkacağı belirtildi. Daha önce C kalitede olan formaları B kalitesine yükselten ve daha kaliteli ürünleri aynı fiyatlardan satmayı planlayan bordo mavili yönetim, yeni sezon ürünlerine de ilginin fazla olmasını bekliyor. Bu anlamda yeni sezon formaları için hazırlıklar devam ederken, Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, formaların Temmuz ortasında görücüye çıkacağının müjdesini verdi.

Yorumlar | 0
üye profil