Fenerbahçe Fransız yıldızın peşinde!

Fenerbahçe Fransız yıldızın peşinde!
Yayınlanma Tarihi: 27.08.2018 19:34 | Değiştirme Tarihi: 27.08.2018 19:34

Fenerbahçe'nin Moussa Sissoko'yu transfer etmek için Londra'da girişimlerde bulunduğuna yönelik iddialar gündeme geldi.

Sarı lacivertliler merkez orta saha ve 8 numara bölgelerinde oynayabilen Sissoko için zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama formülü düşünüyor.

İngiliz ve Fransız basınında yer alan haberlerde; Tottenham’ın eski futbol direktörü olan Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli’nin Kuzey Londra kulübüyle Sissoko için görüşmeler yaptığı ifade edildi. Tottenham’ın transfer dönemi bitene kadar Moussa Sissoko için görüşmeleri sürdürme ve kendileri adına kabul edilebilir bir teklif bekledikleri bilgisi verildi.

Haberin duyulmasından sonra sosyal medyada Fenerbahçe taraftarları arasında Sissoko transferi büyük heyecan yarattı. Josef’in gidişi sonrası orta sahada dinamizmi yüksek bir isme ihtiyaç duyan sarı lacivertliler Fransız futbolcunun Tottenham’dan mutlaka alınması gerektiği konusunda birleşti.

Fenerbahçe’nin Moussa Sissoko için bu yıl kiralık, gelecek yıl da ‘zorunlu’ satın alma opsiyonu içeren bir teklif sunduğuna vurgu yapıldı. İki taraf arasındaki görüşmelerin sürdüğü, Comolli’nin Tottenham’ı ikna etmesi halinde Fransız oyuncunun hafta içerisinde İstanbul’a geleceği kaydedildi.