Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe yıldız ismi gizlice İstanbul'a getirdi!

Fenerbahçe yıldız ismi gizlice İstanbul'a getirdi!

İspanyol basını, Fenerbahçe ile ilgili müthiş bir iddia ortaya attı.

24.08.2015 13:48

La Liganın ilk haftasında cezası nedeni ile forma giyemeyen yıldız futbolcuyu, Fenerbahçe'nin gizlice İstanbul'a getirdiği ileri sürüldü.

İspanyol basınında yer alan ve Valencia'lı yetkililere dayandırılarak geçilen haberde Sofiane Feghouli ile Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo'nun İstanbul'da biraraya gelerek anlaşma sağladıkları duyuruldu. Anlaşmanın detaylarınıda yazan gazeteler Fenerbahçe'nin bu futbolcuya yılda 3 milyon 800 bin euro ücret vereceği ve sözleşmenin 3 yıl olacağı vurgulandı. 

Basında yer alan ve en ilginç detaylardan birisi de Valencia kulübünün Fenerbahçe'nin önerdiği ücreti kabul etmemesi halinde Sarı Lacivertli yönetimin bu futbolcuyu almak için bir yıl daha beklemesi oldu. Sofiane Feghouli'nin Fenerbahçe ile bir ön sözleşme imzaladığı ve İspanyol takımı ile sözleşmesinin tamamlanmasının ardından  Sarı Lacivertli kulübe bedava olarak geleceği garantisi verdiği belirtildi. Bu durumun Valencia üzerinde bir baskı oluşturacağı da hatırlatılan haberde İspanyol yönetiminin bu futbolcudan para kazanmak için Fenerbahçe'nin masaya koyduğu rakamı kabul etmek zorunda kalacağı ifade edildi.

Yorumlar | 0
üye profil