Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Falcao müjdesi

Falcao müjdesi

Fenerbahçe'de Sportif Direktör Terraneo Falcao için harekete geçti. Yıldız futbolcu önümüzdeki hafta İstanbul'a gelebilir.

10.01.2016 15:36

Bonservisi Monaco'da olan Falcao, Chelsea'den geri dönse bile 11'e şu an için girmesi zor. Bunun bilincinde olan Kolombiyalı yıldız Fener'e sıcak bakıyor. Fenerbahçe Sportif Direktörü Terraneo Fransız kulübüne 1.5 yıllık kiralama teklifinde bulundu. Olumlu cevap gelirse Falcao önümüzdeki hafta İstanbul'da olacak.

Devre arasına denk gelen ara transfer döneminde kadrosundaki eksikleri tamamlamak isteyen, lig ve UEFA'da yoluna daha emin adımlarla ilerlemek isteyen Fenerbahçe'de forvet transferi için ilginç gelişmeler yaşanıyor. Gelen bilgilere göre Chelsea'de kiralık olarak yer alan ancak forma şansı bulamayan Radamel Falcao, bonservisini elinde tutan Monaco'ya sezon sonunu beklemeden geri dönüyor. Ancak Kolombiyalı yıldızın şu anda Monaco'da da forma giymesi pek kolay gözükmüyor. Tam bu anda yeniden devreye giren Fenerbahçe, sportif direktörü Guillano Terraneo aracılığıyla Fransız kulübüne 1.5 yıllık kiralama teklifinde bulundu. Fenerbahçe'nin hedefleri olan bir kulüp olduğunu bilen Falcao bu teklife sıcak bakıyor. Forma giyme şansının yüksek olması da Kolombiyalı yıldız için başka bir olumlu neden teşkil ediyor.

Transfer için zaman daralıyor

Eğer Monaco kulübü de Fenerbahçe'nin 1.5 yıllık kiralama teklifine sıcak bakarsa Terraneo Fransa'ya gidip prosedürleri yerine getirecek. Bu durumda Falcao da 1 hafta içinde İstanbul'a gelip yeni takımı ile antrenmanlara çıkacak. Moussa Sow'un sezon başında beklenmedik ayrılığıyla santrfor mevkinde sadece Fernanado ve Van Persie'ye kalan Fenerbahçe'nin Falcao'nun gelişiyle uzun lig ve UEFA maratonunda oldukça rahatlayacağı ve güçleneceği görüşü hakim. (Takvim)

Yorumlar | 0
üye profil