Fenerbahçe, Erol Bulut ile anlaşma sağladı! Sözleşme lig bitiminde imzalanacak...

Fenerbahçe'de uzun süredir beklenen oldu ve teknik direktör konusu netlik kazandı. Sarı Lacivertli yönetim, ligin bitmesine çok az bir süre kala Alanyaspor’dan da izin alarak Erol Bulut’la 2+1 yıllığına anlaştı.

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 11:56
Değiştirme Tarihi: 06.07.2020 11:56
Fenerbahçe, Erol Bulut ile anlaşma sağladı! Sözleşme lig bitiminde imzalanacak...

Ersun Yanal ile yolların ayrılması sonrası ve şampiyonluğun da gidişiyle yeni sezona hazırlanan Fenerbahçe’de en merak edilen soru yanıtını buldu ve Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ile anlaşma sağlandı. Sezon içinde Abdullah Avcı, Manuel Pellegrini ve Nenad Bjelica gibi hocaların isminin sıklıkla geçtiği kulüpte Başkan Ali Koç’un diğer hocaların yıllık ücretinin yüksek olması sebebiyle Erol Bulut'ta karar kıldığı ve bu tercihte Emre Belözoğlu’nun da büyük etkisinin olduğu bAkdeniz ekibinden izin alınarak, anlaşmanın sağlandığı belirtildi.

Teknik ekipte tanıdık isimler...

Alanya’nın Türkiye Kupası finali oynayacak olması nedeniyle Süper Lig'de sezonun bitiminin ardından Bulut’un resmi olarak Sarı- Lacivertliler hocası olması plânlanıyor ve Bulut'a teknik ekipte ayrıca şu an da takımın bünyesinde bulunan Volkan Demirel ile Mehmet Aurelio'nun dışında Mehmet Yozgatlı eşlik edecek. Teknik ekibin üstünde ise Emre Belözoğlu yer alacak. Emre, böylece takım ve yönetim arasında köprü görevi görecek. (Fanatik)