Fenerbahçe Dirar transferini resmen açıkladı

Fenerbahçe Dirar transferini resmen açıkladı
Yayınlanma Tarihi: 17.06.2017 00:07 | Değiştirme Tarihi: 17.06.2017 00:07

Fenerbahçe, Nabil Dirar ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Transfer döneminin hızlı ekiplerinden Fenerbahçe, Mathiue Valbuena'nın ardından Faslı oyuncu Nabil Dirar'la da anlaştı. F.Bahçe'nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada Faslı oyuncu ve kulübü Monaco ile prensip anlaşmasına vardığını ve Dirar ile 3+1 yıllık sözleşme imzalayacaklarını duyurdu. İşte yapılan açıklama; Kulübümüz, profesyonel futbolcu Nabil Dirar ve takımı AS Monaco ile yaptığı görüşmeler sonucu, futbolcunun kulübümüze transferi konusunda her konuda prensip anlaşması sağlamıştır. Resmi transfer sezonu açıldıktan sonra Nabil Dirar ile 3+1 yıllık sözleşme imzalanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş

İstanbul'da taraftar karşıladı

31 yaşındaki oyuncu bugün Fransa'nın Nice kentinden kalkan uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi. Çok sayıda taraftarın karşıladığı Dirar için güvenlik görevlileri çember oluşturdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fenerbahçe, prensip anlaşmasına vararak İstanbul'a getirdiği Nabil Dirar'ı sağlık kontrolünden geçirdi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Nabil Dirar'ın, Ulus'ta bulunan Liv Hospital'da bir dizi tetkik ve muayeneye tabi tutulduğu aktarıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk olarak kan değerlerine bakılan Faslı oyuncunun, ardından solunum ve efor testinden geçtiği, daha sonra da göz ile ortopedi muayenelerinin yapıldığı ifade edildi.