Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Diego Ribas'tan Neymar'a cevap geldi

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Neymar'ın Diego Ribas hakkındaki övgü dolu sözlerine Fenerbahçe'nin yıldızı cevap verdi.

14.01.2015 09:29

“Ben Diego Ribas'ın en büyük hayranlarından biriydim. Çocukluğumdan beri de bu devam ediyor. Diego Ribas için F.Bahçe'yi tutuyorum. Diğer idolüm ise Robinho'dur. Santos'taki hareketleri beni büyüledi."Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Barcelona’nın yıldızı Neymar’ın dün yayınlanan bu sözlerine Diego Ribas’tan aynı nezakette cevap geldi.F.Bahçe’nin 10 numarası da Neymar gibi Akşam’a konuştu. Brezilyalı futbolcu, vatandaşı Neymar’a nazik sözleri için teşekkür ederken, asıl Barcelonalı yıldızın günümüz futbolunda bir idol olduğunu vurguladı.

Haber ile ilgili metin girin!.İşte Diego’nun o sözleri: "Seni tanımak bir mutluluk"“Öncelikle Neymar’ı tanımaktan dolayı çok mutluyum. Teşekkür ediyorum ona. Saha içinde harika bir oyuncu ama saha dışında da mükemmel bir insan. Onun benim için söylediklerini duydum. Benim bir hayranım olduğunu söylemiş ama esas olarak o bir idoldür futbolda. Tüm yaptıklarıyla hem saha içinde hem saha dışında o şu anda futbolda bir idoldür.” Neymar’ın Diego hayranı olduğunu açıklayıp, Türkiye’de F.Bahçe’yi tuttuğunu söylemesi, Sarı-Lacivertli takımın Antalya kampında da yankılandı. Santos'tan Neymar'ın abisiF.Bahçeli futbolcular, Neymar’ın açıklamalarına oldukça şaşırırken, F.Bahçe taraftarı olduğunu ve maçlarını takip ettiğini söylemesinden çok memnun oldular. Neymar’ın Diego hayranlığı, Fenerli yıldızdan 5 yaş küçük olmasına bağlandı. 1985 doğumlu Diego, 1996’dan 2004’e kadar Santos forması giyerken, 1992 doğumlu Neymar da Santos’un altyapısında oynuyordu. Neymar, 2003’te Santos’un kapısından girdiğinde Diego, Brezilya kulübünün yaşayan efsanesiydi.
Yorumlar | 0
üye profil