Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'den Van der Wiel açıklaması!

Fenerbahçe'den Van der Wiel açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü, sakatlığı tartışılan Van der Wiel ile ilgili bir açıklama yaptı ve Hollandalı futbolcunun ödemlerinin hala geçmediğini duyurdu.

27.10.2016 16:19

Resmi siteden yapılan açıklama şöyle; 

"Kulüp Doktorumuz Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu, Profesyonel Futbol Takımımızda sakatlığı bulunan oyuncularımız, Jose Fernandao, Ozan Tufan, Gregory Van der Wiel ve Uygar Mert Zeybek’in son durumları hakkında açıklamalar yaptı. Prof. Dr. Kunduracıoğlu şunları söyledi:

Jose Fernandao
Fernandao bugün yapılan antrenmanın ilk bölümünde yer aldı. Yarın da bu katılım kademeli olarak devam edecek. Beklediğimiz gibi gider ve herhangi bir problem olmazsa Pazartesi’den itibaren takımla birlikte olmasını bekliyoruz. Gidişatını gün gün değerlendirip ona göre karar vereceğiz. 

Ozan Tufan
Beklediğimizden çok daha iyi gidiyor. Hafta sonuna doğru kontrol MR’larını yapacağız. Ona göre bir miktar daha tedavisinde hızlanabiliriz. Ciddi bir yaralanma ama beklediğimizden iyi gidiyor şimdilik. 

Gregory Van der Wiel
Klinik olarak durumu iyi ama biz yine de kontrol edelim istedik. MR’larını çektirdiğimizde beklediğimiz kadar hala ödemlerinin geçmediğini, bir miktar daha devam ettiğini görüyoruz. Onun için radyolojik olarak da tamamen geçmesini bekleyeceğiz. Bir süre daha bizimle, özel program ve tedavisine devam edeceğiz. 

Uygar Mert Zeybek
Uzun sürecek, tedavisi devam ediyor. "

Yorumlar | 0
üye profil