Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'den tarihi anlaşma!

Fenerbahçe'den tarihi anlaşma!

Euroleague ve Avrupa şampiyonu olan Fenerbahçe, Doğuş Grubu'yla sponsorluk anlaşması imzaladı.

30.06.2017 11:41

Ülker Arena'da yapılan imza töreni Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve Başantrenör Zelijko Obradovic katılımıyla gerçekleşti.

Bu sezon Euroleague ve Türkiye liginde zafere ulaşan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, Doğuş Grubu ile sponsorluk ve birçok noktada işbirliği anlaşmasına vardı.

Ferit Bey iyi bir Fenerbahçelidir
Doğuş ailesine teşekkür eder Yıldırım;"Doğuş ile Fenerbahçe, iki marka, 3 yıllığına bir araya gelip Türk basketboluna hizmet etmek için anlaşıyor. Ferit bey iyi bir Fenerbahçelidir. Doğuş ailesine teşekkür ediyorum. Doğuş grubuna daha önceki destekleri nedeniyle de teşekkür ederim". açıklamasında bulundu.

Fenerbahçe Türk spor tarihine geçmiştir
Doğuş Grubu Yönetim Kurulu başkanı Şahenk; "Benim için heyecan verici bir gün. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe camiasına teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Doğuş Grubu olarak basketbola destek vermeye devam ediyorum. Fenerbahçe Basketbol Takımı, Avrupa'nın en büyüğü olarak Türk spor tarihine geçmiştir. Bunun için bir kez daha teşekkür ve tebrik ediyorum. Bundan sonra takımın adı Fenerbahçe Doğuş olacaktır. Bu beraberlik için başta Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere, antrenörümüz Zelijko Obradovic'e teşekkür ediyorum. Türk sporuna hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu.

Kendimi güvende hissediyorum
Evinde olduğunu ifade eden Obradovic;"Kendimi bir kez daha bu salonda çok rahat ve güvende hissediyorum. Benim gerçek yerim burası... Bugün çok özel bir gün ve benim tarafımdan söylenecek bir söz yok. Ferit bey ve Doğuş Grubu'nun ne kadar büyük olduğunu biliyoruz. Gelecek sezon için hazır olmalıyız çünkü biz Avrupa şampiyonuyuz, herkes bize karşı ayrı bir motivasyonla oynayacak. Bu yüzden sayın başkan, Ferit bey her şey için teşekkürler. 'Evimize hoşgeldin' diyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Twitter'da 'Fenerbahçe Basketbol' hesabının adı da anlaşmanın ardından 'Fenerbahçe Doğuş' olarak değiştirildi.

Yorumlar | 0
üye profil