Fenerbahçe'den Sosa açıklaması

Fenerbahçe'den Sosa açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, bazı medya organlarında yayımlanan haberler üzerine açıklama yaparak, Jose Sosa'nın transfer gündeminde olmadığını duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, sezon başında Beşiktaş'ın Milan'a sattığı Arjantinli futbolcu Jose Sosa'nın transfer listesinde olduğu iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Son dönemde yazılı ve görsel basında, Arjantinli futbolcu Jose Sosa’nın ismi kulübümüzle anılmaktadır. Bu haberler yalandır. Bahse konu oyuncuyla hiçbir şekilde ilgimiz yoktur. Bu haberler tamamıyla basının uydurmasıdır" ifadesi kullanıldı.

ÇEBİ 'İSTEDİĞİ YERE GİDEBİLİR' DEMİŞTİBeşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, basında yer alan 'Fenerbahçe Sosa'yı istiyor' haberleri üzerine, "Sosa benim futbolcum değil artık. Bu saatten sonra da istediği yerde mücadele edebilir. 8.5 milyon Euro gibi bir gelirle sattık kendisini. Ben kazandığımız paraya bakarım. Fenerbahçe'ye de 1 liraya mı gider, 100 milyona mı gider bizi ilgilendirmez. Beşiktaş'ın formasını giymeyen oyuncularla konuşmayı doğru bulmuyorum" açıklamasını yapmıştı.

Sonuçlar açıklandı, Volkan Demirel şokta!

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 12:18:59

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin