Fenerbahçe'den son dakika yeni hoca açıklaması!

Fenerbahçe'den son dakika yeni hoca açıklaması!
Yayınlanma Tarihi: 04.03.2020 10:20
Değiştirme Tarihi: 04.03.2020 10:20

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Trabzonspor maçının ardından flaş bir açıklama gerçekleştirdi. Semih Özsoy maçın ardından "Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör arayışı bugünden itibaren başlamıştır. Kendi aramızda toplantı yapacağız, kafamızda, aklımızda, kalbimizde olanlar var" dedi.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldukları Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Özsoy, "Nihai karar Antalya maçında sonra alındı. Enderi görülmeyen ama çokta eleştirildiğimiz inandığımız bir şey yaptık. Herkesin yapabileceği ve girebileceği bir risk değildi. Trabzon gibi güçlü bir rakibe karşı yollarımızın ayrıldığı hocamızla güvenerek yola devam ettik. Avrupa'da olduğu zaman bize örnek verilen bu sene rakip takımın hocasıyla anlaşıp da sezon içinde karşısına rakip olarak çıktığında bak ne kadar medeniler deniliyor. Lakin biz yaptığımızda neden böyle yaptınız dendi. Oyuncularımızda bundan sonra bu sorumluluğun bilincinde hocalarının bıraktığı yerden devam edecekler" ifadelerini kullandı.

"BURASI FENERBAHÇE"

Özsoy, "Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör arayışı bugünden itibaren başlamıştır. Kendi aramızda toplantı yapacağız, kafamızda, aklımızda, kalbimizde olanlar var" ifadelerini kullandı. Özsoy, "Yeni hoca Denizlispor maçına yetişmez sanırım?" şeklindeki soruya ise "Burası Fenerbahçe" cevabını verdi.