Fenerbahçe'den son dakika koronavirüs açıklaması: İki kişide koronavirüs çıktı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs futbolu etkilemeye devam ediyor. Fenerbahçe, bir futbolcu ve teknik ekipten birinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Sarı Lacivertliler, normalleşme adımlarından önce de kulüpte pozitif vakalar olduğunu açıklamış daha sonrasında bu kişilerin virüsü atlattığını duyurmuştu.

Yayınlanma Tarihi: 13.08.2020 23:45
Değiştirme Tarihi: 13.08.2020 23:51
Fenerbahçe'den son dakika koronavirüs açıklaması: İki kişide koronavirüs çıktı!

Fenerbahçe Kulübü, sarı-lacivertli futbol takımında bir oyuncu ve teknik ekipten bir kişinin yeni tip corona virüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesisleri'mizde bugün tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Kovid-19 tanı testi yapılmıştır. Profesyonel futbol takımımız oyuncularından birinin ve teknik ekipten bir çalışanımızın sonuçlarının pozitif olduğu test sonuçları ile tespit edilmiştir. Testte pozitif çıkan oyuncumuz ve teknik ekip çalışanımız ev izolasyonuna alınmış ve tedavilerine başlanmıştır. Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır." denildi.

Galatasaray ise ezeli rakibinin bu açıklamasına karşılık sosyal medya hesaplarında "Fenerbahçe Spor Kulübü’nde COVID-19 testi pozitif çıkan futbolcu ve teknik ekip personeline acil şifalar diliyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." açıklamasıyla acil şifa diledi.

Haber ile ilgili metin girin!.