Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'den olay cevap!

Fenerbahçe'den olay cevap!

Fenerbahçe Kulübü, 'FETÖ'cü Fener'e himmet parası' notuyla 1 TL'lik banka havalesi gönderen Mustafa Kaan Ünal adlı şahsa gereken cevabın anında verildiğini duyurdu.

23.08.2016 15:09

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesine girenler son derece şaşırtıcı bir duyuru ile karşılaştı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Mustafa Kaan Ünal adlı bir şahsın, 'FETÖCÜ FENER'E HİMMET PARASI' notuyla 1 TL banka havalesi gönderildiği ve buna anında cevap verildiği bildirildi. Çok sert ifadelerin yer aldığı açıklamada, 'ATATÜRK'ÜN TAKIMI FENERBAHÇE HİMMET PARASI KABUL ETMEZ' notuyla geri iade edildiği ve söz konusu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi.

İlgili banka dekontunun fotoğrafının da yer aldığı açıklama, şöyle:

"FETÖ'YÜ TÜRKİYE'DE İLK DEFA FENERBAHÇE PÜSKÜRTMÜŞTÜR""Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan 'FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI' notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür.

Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır."

İŞTE FENERBAHÇE'NİN İADE ETTİĞİ PARANIN BANKA DEKONTU

Yorumlar | 0
üye profil