Fenerbahçe'den flaş transfer hamlesi! Mame Thiam ile anlaşma sağlandı...

Süper Lig'de yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını hızla sürdürmeye devam eden Fenerbahçe, Kasımpaşalı yıldız golcü Mame Thiam için atağa kalktı. Dün başkan Ali Koç, menajer Ahmet Bulut, Mame Thiam ve yöneticiler transfer için bir araya geldi ve anlaşma sağlandı.

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 09:45
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 09:45
Fenerbahçe'den flaş transfer hamlesi! Mame Thiam ile anlaşma sağlandı...

Fenerbahçe bir süredir peşinde olduğu Mame Thiam için ilk adamı dün attı. Süper Lig'de yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam eden Fenerbahçe'de dün başkan Ali Koç, menajer Ahmet Bulut, Mame Thiam ve yöneticiler transfer için bir araya geldi. Çırağan Sarayı'nda yapılan görüşme sonrasında Mame Thiam ve Kasımpaşa ile anlaşma sağlandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HARUN VE DENİZ'E KARŞILIK MAME THİAM

Kasımpaşa ile sözleşmesi devam eden Thiam için iş kulüpler arasındaki pazarlıklara kaldı. Fenerbahçe, kaleci Harun Tekin ve bir miktar para karşılığında bu transferi bitirmek istiyor. Lacivert-Beyazlılar ise Thiam’a karşılık Harun Tekin ve Deniz Türüç’ü talep ediyor. Taraflar arasındaki pazarlıkların birkaç güne kadar sonuçlanması bekleniyor. Başkan Koç, Topuk Yaylası’nda başlayacak olan kampa Thiam’ı yetiştirmek için şartları zorluyor. Transferde Ahmet Bulut’un da aracı olduğu gelen haberler arasında. (Fanatik)