Fenerbahçe'den flaş golcü hamlesi! Abderazak Hamdallah'ı gündemine aldı...

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Fenerbahçe'de, Vedat Muriqi'nin Lazio'ya satışı sonrası golcü oyuncu arama çalışmaları başladı. Fenerbahçe, Al-Nasr Riyad'da forma giyen gol makinesi Abderazak Hamdallah'ı gündemine aldı.

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 09:59
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 10:06
Fenerbahçe'den flaş golcü hamlesi! Abderazak Hamdallah'ı gündemine aldı...

Fenerbahçe'de Vedat Muriqi'nin İtalya'nın dev kulübü Lazio satışının yapılmasının ardından, golcü aramaları başladı. Fenerbahçe aradığı ismi Al-Nasr Riyad'da buldu. Gelen iddiaya göre Fenerbahçe Al-Nasr Riyad'da forma giyen gol makinesi Abderazak Hamdallah'ı gündemine aldı.

EMRE BELÖZOĞLU DEVREDE

Transferden sorumlu isim Emre Belözoğlu'nun operasyonda bizzat devrede olduğu Hamdallah için sarı lacivertli kulübün yönetiminin de oldukça ısrarcı olduğu ifade edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

EN AZ 20-30 GOL BEKLENİYOR

Forvet transferi konusunda büyük çaba sarf eden Fenerbahçeli kurmayların, Hamdallah'ı özellikle takip ettiği ve istatistiksel bazda hem Emre Belözoğlu'nu hem de Erol Bulut'u tatmin ettiği kaydedildi. Yıldız oyuncu ile her konuda anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde bu transferi resmen açıklaması bekleniyor.

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ

Fenerbahçe'nin Hamdallah transferindeki ısrarının 1 numaralı önceliği, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi hedefi olması. Daha önce Avrupa'da üst düzey bir takımda forma giymemiş olması da Hamdallah'ın, Fenerbahçe'ye sıcak bakmasına sebep oldu.

GÖZTEPE VE LAZIO DA İSTİYOR

Öte yandan Hamdallah'ı Süper Lig ekiplerinden Göztepe ve İtalya Serie A kulübü Lazio'nun da istediği ancak Fenerabahçe'nin transferde en avantajlı kulüp olduğu dile getirildi.

BU HAFTA NETLEŞECEK

Yaşanan bu gelişmelerle beraber bir an önce transferi sonlandırmak isteyen Fenerbahçe'nin, bu hafta içerisinde oyuncuya resmi imzayı attırmak istediği ve transferin kısa süre içerisinde gerçekleşebileceği aktarıldı.

(Mynet)