Fenerbahçe'den flaş Caner Erkin kararı!

Fenerbahçe'den flaş Caner Erkin kararı!
Yayınlanma Tarihi: 26.04.2016 11:01 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2016 11:01

Fenerbahçe'de Caner Erkin hakkında Vitor Pereira'dan gelen olumlu rapor nedeniyle yönetimin kadro dışı kararını kaldırması bekleniyor.

Galatasaray derbisinde isminin ilk 11'de olmadığını görünce teknik direktör Vitor Pereira'ya küfür eden Caner Erkin, Fenerbahçe yönetimi tarafından kadro dışı bırakılmıştı. O günden bu yana birçok kez özür dilemesine, haber göndermesine rağmen karşılık bulamamıştı. Buna rağmen yılmayan milli futbolcu hem Pereira ile hem de yönetimle arayı sıcak tutmak için özen gösterdi.

Pereira için sorun kalmadı

 Teknik direktör Vitor Pereira'nın, "Ben bu tip şeyleri uzatan biri değilim, asla da kin tutmam. Benden özür dilemesine gerek yok, takım arkadaşlarından dilesin yeter. Ancak yönetim ne der, onu bilemem" diyerek oyuncusuna yeniden takımın kapılarını açtı. Portekizli teknik adamın bu sözleri ve sahada gelen başarılı sonuçlar Aziz Yıldırım'ı da Caner Erkin konusunda yumuşattı.

Caner Erkin için son söz yönetimde 

Vitor Pereira ile konuyla alakalı olarak biraraya geleceği öğrenilen başkan Aziz Yıldırım'ın "Büyüklük bizde kalsın" dediği ve bugünklü yönetim kurulu toplantısından milli futbolcu için af kararı çıkacağı öğrenildi.