Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'den Emre Mor için 14 milyon lira

Fenerbahçe'den Emre Mor için 14 milyon lira

Fenerbahçe’de Emre Mor transferinde sıcak gelişmeler var...

07.07.2017 11:10

Fenerbahçe'nin transfer sezonun açılması ile birlikte ilgilendiği Emro Mor konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Genç yıldız için kiralama teklifi hazırlayan sarı-lacivertli kulüp tranfere yakın...

Sarı- Lacivertliler’in Dortmund’a 1 yıllık kiralama bedeli için 1.5 milyon Euro (6 milyon TL), oyuncuya ise 2 milyon Euro (8 milyon TL) önerdiği öğrenildi. Menajeri aracılığıyla görüşülen Emre Mor'un transfer konusunda olumlu görüş bildirdiği öğrenilirken, Almanlar'ın da ilk 11 garantisiyle transfere olumlu baktığı iddia edildi.

Fenerbahçe transfer konusunda kararlı
Önceki günlerde oyuncunun menajeri kulübe gelmiş, fikir alışverişi yapılmıştı. Genç futbolcunun transfere olumlu yaklaşmasının ardından Sarı-Lacivertliler vakit kaybetmeden Dortmund’un kapısını çaldı. Alman ekibine 1.5 milyon Euro (6 milyon TL) kiralama bedeli teklif edildi.

Dortmund’un 2 şartı var
Alman devi, satın alma opsiyonunu kabul etmedi ve ilk 11 garantisi istedi. Sarı-Lacivertliler’in de bu öneriye ‘Tamam’ yanıtını verdiği belirtildi.

Dortmund’un bu gelişmeler ışığında en geç gelecek hafta ortasına kadar geri dönüş yapacağı, bir son dakika pürüzü çıkmazsa transferin gerçeğe dönüşme olasılığının yüksek olduğu kaydedildi.

Yorumlar | 0
üye profil