Fenerbahçe'den dikkat çeken karar! Alex, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel için jübile maçı yapılacak...

Fenerbahçe'den gelen son dakika bilgisiyle birlikte taraftarları oldukça mutlu edecek bir haber verildi. Oldukça uzun yıllar boyunca beklenen Alex jübilesi için çalışmalar başlatıldı. Fenerbahçe'nin efsane isimleri arasına giren Alex, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, ayarlanacak olan dev bir organizasyonla Ülker Stadyumu'nda jübile yapacak. Pandemi döneminin sona ermesiyle birlikte bu organizasyon hayata geçecek.

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 10:30
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 10:43
Fenerbahçe'den dikkat çeken karar! Alex, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel için jübile maçı yapılacak...

Fenerbahçe'nin efsane isimleri arasına adını yazdırmış olan Alex, Emre ve Volkan Demirel için dikkat çeken bir karar alındı. Uzun yıllar boyunca Fenerbahçe formasını başarıyla terleten Alex, Emre ve Volkan Demirel için Fenerbahçe dev bir organizasyon düzenleyecek ve yıldız isimler jübilesini yapmış olacak.

EMRE VE VOLKAN'A KARŞI ALEX

Sezon sonu futbolu bırakacak Emre Belözoğlu ile geçen yıl aktif futbol hayatını sonlandıran Volkan Demirel'in yerli isimlerden bir takımla sahada olması planlanıyor. Yıllar önce ayrılış şekli hala sarı-lacivertli taraftarların içini burkan Alex de Souza'ya da iade-i itibar yapılacak. Emre ve Volkan'ın takımının karşısında Alex'in eski takım arkadaşlarından oluşan yabancı futbolcular olacak.

EFSANE İSİMLER OLACAK

Planlanan organizasyon pandeminin durumuna göre gerçekleşmesi durumunda, sarı-lacivertli taraftarlar özlem duyduğu yıldızları bir kez daha Ülker Stadı'nın çimlerinde görecek. Jübile maçında Tuncay Şanlı, Selçuk Şahin, Semih Şentürk, Mehmet Topuz, Serhat Akın, Rüştü Reçber, Mehmet Aurelio, Mert Nobre, Nicolas Anelka, Pierre van Hooijdonk, Lugano, Luciano, Appiah, Deivid, Roberto Carlos, Andre Santos, Sow, Webo, Cristian Baroni gibi isimlerin olması bekleniyor.

Alex'in, Ronaldinho başta olmak üzere Brezilya Milli Takımı'nda beraber forma giydiği isimleri de jübileye davet edebileceği belirtildi.

(Sözcü/Sercan Hamzaoğlu)