Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe'den Diego Ribas'a büyük şok!

Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Diego Ribas, yeni sezon hazırlıkları için geldiği tesislere görevliler tarafından alınmadı.

28.06.2016 09:16

Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde dün top başı yapan Fenerbahçe'de çok ilginç dakikalar yaşandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İki sezondur bekleneni veremeyen ve son maçlarda taraftarın yuhaladığı Diego Ribas, sabah ilk idmana katılmak için otomobiliyle tesislere geldi. Ancak Diego'yu burada büyük bir şok bekliyordu. 

Fenerbahçeli yetkililer, tesis görevlilerine Diego'nun idmana katılmasına gerek olmadığını söyledi. Görevliler de aldıkları talimatı yıldız futbolcuya iletti. Neye uğradığını şaşıran Brezilyalı yıldız,soluğu başkan Aziz Yıldırım'ın yanında aldı.

İdari menajer Hasan Çetinkaya'nın da yer aldığı toplantıda Aziz Yıldırım, Diego'ya tatlı-sert bir üslupla "Ne işin var burada! Biz sana 'gelme' demedik mi! 'Kendine takım bul' dedik. Zaten taraftar seni istemiyor. Bu kadar zorlama" dedi. 

Bunun üzerine Diego "O zaman bonservisimi verin" karşılığını verdi. Yıldırım ise "Öyle şey olur mu! Biz sana 5 milyon euro imza parası verdik. Sen önce bir takımla anlaş, biz gereken kolaylığı sağlarız" dedi. Diego, kızgın bir şekilde Yıldırım'ın yanından ayrılıp evine gitti.

Öte yandan Fenerbahçe, dün topbaşı yaptı. Salih Uçan ve Emenike takımla birlikte çalıştı.

Yorumlar | 0
üye profil