Fenerbahçe'den Aykut Kocaman'la devam kararı!

Fenerbahçe'den Aykut Kocaman'la devam kararı!
Yayınlanma Tarihi: 07.11.2017 16:48 | Değiştirme Tarihi: 07.11.2017 16:48

F.Bahçe, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini açıkladı. Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin saat 16.00'da başlayan antrenmanında takımın başında yer aldı.

Osmanlıspor maçı sonrası Aykut Kocaman, "Gereğini yaparım" açıklaması yapmış ve istifa sinyali vermişti. tartışmalar sürerken bugün Fenerbahçe'den açıklama geldi.
 

Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini açıkladı.
 

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:
 

04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.
 

Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman’dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.
 

Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabi ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur. Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR. Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır. Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.
 

Kamuoyunun bilgisine sunarız.


Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin saat 16.00'da başlayan antrenmanında takımın başında yer aldı.

 

Neler yaşanmıştı?

 

Osmanlıspor maçı sonrası Aykut Kocaman, "Gereğini yaparım" açıklaması yapmış ve istifa sinyali vermişti.
 

Bugün sabah saatlerinde Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, Can Bartu Tesisleri'ne gelen ilk kişi olmuştu. Öğle saatlerinden sonra Aykut Kocaman da tesislere gelmişti.
 

Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın görevde kalıp kalmayacağı yönündeki tartışmalara yaptığı açıklamayla son noktayı koymuş oldu.