Fenerbahçe'deki ayrılığı Cocu açıkladı!

Fenerbahçe'deki ayrılığı Cocu açıkladı!
Yayınlanma Tarihi: 19.08.2018 00:50 | Değiştirme Tarihi: 19.08.2018 00:50

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından, Giuliano'nun takımdan ayrılacağını açıkladı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Giuliano'nun başka bir takımla anlaştığını ve Fenerbahçe'den ayrılacağını bildirdi.

Cocu, 1-0 yenildikleri Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, Giuliano'nun karşılaşmada forma giymemesiyle ilgili bir soru üzerine "Fenerbahçe'de bir ayrılık daha olacak. Giuliano Fenerbahçe'den ayrılıyor." dedi.

"Giuliano başka bir takımla anlaştı, artık aramızda olmayacak"
Giuliano'nun bir kulüple anlaştığını ifade eden Cocu, "Yakında bir kulübe imza atacak. Giuliano başka bir takımla anlaştı, artık aramızda olmayacak." diye konuştu.

Cocu, Giuliano'nun sistemine uygun olmadığı ve kadroda düşünülmediği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine, şöyle konuştu:

"Onunla çalışmaktan keyif aldım. Zeki bir oyuncu, o yüzden birçok maçta da onu kullandım. Bu hikaye nereden geliyor bilmiyorum ama kulübün durumunu da anlıyorum. Giuliano ile çalışamayacak olmaktan dolayı üzgünüm."

Al Nassr'a gidiyor, 10 milyon euro
Öte yandan Giuliano'nun, Suudi Arabistan takımlarından Al Nassr'a transfer olacağı öğrenildi. Arap basını da Giuliano için Al Nassr'dan Fenerbahçe'ye 10 milyon euro bonservis bedeli ödeneceğini öne sürdü.