Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'de yönetimi ve Advocaat arasındaki toplantı sona erdi!

Fenerbahçe'de yönetimi ve Advocaat arasındaki toplantı sona erdi!

Fenerbahçe yönetimi ile teknik direktör Dick Advocaat arasında yapılması beklenen toplantı gerçekleşti.

23.08.2016 20:40

Fenerbahçe'de beklenen zirve gerçekleşti. Başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Dick Advocaat biraraya geldi. Toplantıdan çıkan karar ise hücum hattına transfer yapılması oldu.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; toplantı sonunda Advocaat'ın Azizi Yıldrım'dan takım için 4 oyuncu isteği öğrenildi.

Toplantıda Hollandalı teknik adama kulübün şartları anlatılırken Advocaat de takıma yapılması gereken takviyeleri iletti.Yapılan toplantıda 3 kanat ve 1 orta saha oyuncusu belirlendi. Advocaat bu isimler ile ilgili son kararını Perşembe günü oynanacak Grassoppher maçından sonra verecek ve en az 1 en çok 2 oyuncu transfer edilecek.

Fenerbahçe'de bir süredir yapılması beklenen başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Dick Advocaat görüşmesi gerçekleşti. Toplantının ana gündem maddesi transfer olarak belirlenirken, Advocaat hücum hattına transfer yapılması isteğini yönetime sundu.

UEFA Mali Kontrol Komitesi ile yapılan anlaşma da görüşmede gündeme gelirken, Hollandalı çalıştırıcı mali durumdan haberdar olduğunu söyledi. Yönetime kiralamaya uygun veya bonservis sorununu çözebilecek oyuncu listesini sunan Hollandalı çalıştırıcı sezon içinde sistem değişikliklerine de uyum gösterebilecek isimler üzerinde durdu. 4-3-3 sisteminde hücum hattının kanatlarında görev alabilecek skorer bir futbolcu ile orta sahada hücuma yönelik oynayan bir merkez oyuncusu isteyen Advocaat'ın bu talebi yönetim tarafından olumlu karşılandı. Maliyetleri doğrultusunda bu isimlerden bir veya ikisini kadroya katmak isteyen de kolları sıvadı.

Yönetim, Grasshoppers maçına kadar bu isimlerle ilgili ilk çalışmaları yapacak. Hafta sonuna doğru transferde temasların hızlanması beklenirken, İsviçre dönüşünde görüşmelerin tamamlanması bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil