Fenerbahçe'de yaprak dökümü: Nando De Colo da Real Madrid yolunda...

Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic sonrası oyunculardan Luigi Datome'nin Milano ile anlaşma sağlamasının ardından takım bir diğer yıldızı Nando de Colo da İspanya'da Real Madrid'in yolunu tutabilir.

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 14:45
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 14:45
Fenerbahçe'de yaprak dökümü: Nando De Colo da Real Madrid yolunda...

Fenerbahçe'de taraflı tarafsız herkesin sevdiği Avrupa basketbolunun efsane ismi Zeljko Obradovic'in kulüpten ayrılmasıyla bir yaprak dökümü de başladı. Takımın sevilen oyuncusu Gigi Datome de takımdan ayrılmak istemiş ve kendisine kulüp bulmak için arayışlara başlamıştı. Memleketi İtalya'dan Milano kulübüyle anlaşan Datome'den sonra takımdaki diğer yıldızlardan Nando De Colo için İspanya'dan eski takımı Valencia'dan sonra şimdi de Real Madrid'in Fransız yıldızı istediği gelen haberler arasında.

Real Madrid'de Campazzo'nun NBA çıkışından 5 milyon Dolar gibi bir gelir elde etmeye hazırlanan Real Madrid, bu boşluğu da Sarı Lacivertliler'in yıldızı Nando De Colo ile doldurmak istiyor. Fenerbahçe'de 2.6 milyon Euro'luk bir kontratı olduğu belirtilen oyuncunun yeni kulübünde ne kadar ücret alacağı ise merak konusu. Fenerbahçe, resmi açıklama yapılmasa da kaynağı güçlü haberlere göre efsane başantrenör Zeljko Obradovic'in yerini ise Igor Kokoskov ile doldurmuştu.