Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'de Van der Wiel endişesi!

Fenerbahçe'de Van der Wiel endişesi!

Fenerbahçe Kulüp Doktorü Burak Kunduracıoğlu, sakat oyuncularla ilgili bilgi verdi. Kunduracıoğlu, ilk etapta ciddi bir sakatlığı olmadığı söylenen Van der Wiel'in sakatlığının beklendiği ölçüde geçmediğini ve tedavisinin devam edeceğini söyledi.

27.10.2016 16:07

İŞTE KUNDURACIOĞLU'NUN SÖZLERİ...

"FERNANDAO PAZARTESİ'DEN İTİBAREN...""Fernandao bugün yapılan antrenmanın ilk bölümünde yer aldı. Yarın da bu katılım kademeli olarak devam edecek. Beklediğimiz gibi gider ve herhangi bir problem olmazsa Pazartesi'den itibaren takımla birlikte olmasını bekliyoruz. Gidişatını gün gün değerlendirip ona göre karar vereceğiz"

"OZAN TUFAN'I HIZLANDIRABİLİRİZ""Beklediğimizden çok daha iyi gidiyor. Hafta sonuna doğru kontrol MR'larını yapacağız. Ona göre bir miktar daha tedavisinde hızlanabiliriz. Ciddi bir yaralanma ama beklediğimizden iyi gidiyor şimdilik."

"VAN DER WIEL BEKLEDİĞİMİZ KADAR...""Klinik olarak durumu iyi ama biz yine de kontrol edelim istedik. MR'larını çektirdiğimizde beklediğimiz kadar hala ödemlerinin geçmediğini, bir miktar daha devam ettiğini görüyoruz. Onun için radyolojik olarak da tamamen geçmesini bekleyeceğiz. Bir süre daha bizimle, özel program ve tedavisine devam edeceğiz."

"UYGAR'IN SAKATLIĞI UZUN SÜRECEK""Uygar Mert Zeybek uzun sürecek, tedavisi devam ediyor."

Yorumlar | 0
üye profil