Fenerbahçe'de Ozan Tufan'a dev talip! Bayern Münih kancayı taktı...

Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan için müthiş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Milli takım maçlarında Almanya'ya enfes bir gol atan Ozan Tufan, Alman devi Bayern Münih'in radarına takıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2020 12:56
Değiştirme Tarihi: 10.10.2020 12:56
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'a dev talip! Bayern Münih kancayı taktı...

Türkiye Milli takımı ve Almanya arasında oynanan ve maç sonucu 3-3 biten karşılaşmada, milli futbolcumuz Ozan Tufan'ın attığı enfes gol hala konuşulmaya devam ediyor. Ozan Tufan'ın attığı gol sonrası ise ortaya atılan transfer iddiaları herkesi heyecanlandırdı. İddiaya göre Bayern Münih, Ozan Tufan için devreye girdi.

Sabah'ın haberine göre daha önce de Avrupa kulüplerinin listesine giren milli oyuncu, son dönemlerdeki yükselen performansıyla bir kez daha yurt dışı kapısını ardına dek açtı. Gazete, Bayern Münih başta olmak üzere Bundesliga'dan birkaç takımın Ozan'ı yakın takibe aldığını öne sürdü.

YALANLAMA GELMEDİ

Çıkan bu habere henüz Ozan Tufan ve Fenerbahçe cephesinden herhangi bir yalanlama gelmezken, sosyal medyada gündem konusu oldu. Fenerbahçe taraftarların çok sevdiği isimlerin başında gelen Ozan Tufan'ın önümüzdeki transfer döneminde yüksek bir bedelle Avrupa'ya satışı gerçekleşecek gibi duruyor.