Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'de o yelekler yine sahnede!

Fenerbahçe'de o yelekler yine sahnede!

Portekizli hocanın göreve başladığından beri kullanmadığı ve Aykut Kocaman tarafından kulübe aldırılan GPS teknolojili yelekler ilk kez dünkü idmanda futbolcuların üstündeydi. Bunda da Başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin hamlesi etkin rol oynadı.

09.08.2016 00:01

FENERBAHÇE, Pereira döneminde askıya alınan bilimsel çalışma yöntemlerine dün geri dönüş yaptı. Yönetimin, Portekizli hocanın metodundan memnun olmaması üzerine, takımın bundan sonra kondisyon ve güç antrenmanlarına ağırlık vereceği öğrenildi. Pereira, geldiği günden beri bilimsel çalışmalar yerine güç idmanlarının yer aldığı antrenmanlar yaptırmıştı. Bilimsel çalışmalara inanmadığını belirten Pereira, sezon başlarında gelenekselleşen laktat testlerini de yaptırmamıştı. Bu nedenle sarı lacivertlilerin geçtiğimiz sezon güç ve kondisyon sıkıntısı yaşadığı ciddi tartışma konusu olmuştu.Yönetim, Portekizli teknik adamın günümüz sistemine uyan yöntemleri kullanmaması üzerine, mevcut antrenman sistemine müdahale etti.

VE PASLANAN YELEKLER TEKRAR SIRTA GEÇİRİLDİ
VITOR Pereira’nın geçen yıl Fenerbahçe’de göreve geldiğinden beri kullanmadığı ve Aykut Kocaman tarafından kulübe aldırılan GPS teknolojili yelekler ilk kez dünkü idmanda futbolcuların üzerindeydi.Bu yelekler futbolcular antrenmanlarda zorlandıkları zaman uyduya bir sinyal gönderiyor ve böylece sakatlıkların önüne geçiliyor.Pereira’ya ilk çalımı da bu şekilde atan sarı lacivertli yönetimin, önümüzdeki günlerde Portekizli teknik adamın yetkilerini daha da kısıtlayıcı hamleler yapacağı kulüp içinde ciddi şekilde konuşuluyor.

Yorumlar | 0
üye profil