Fenerbahçe'de Nuri Şahin bombası! Emre Belözoğlu ikna etti...

Fenerbahçe'de teknik direktör belirsizliği sürerken sezon sonunda futbolu Sarı Lacivertli ekipte bırakarak sportif direktörlük görevine getirilecek olan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de yeni yapılanmanın adımlarını atmaya başladı. Belözoğlu, milli futbolcu Nuri Şahin'i Fenerbahçe'ye gelmesi için ikna etti.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 13:19
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 13:25
Fenerbahçe'de Nuri Şahin bombası! Emre Belözoğlu ikna etti...

Koronavirüs nedeniyle belirsizliğini koruyan Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk hayallerini rafa kaldıran Fenerbahçe asıl mesaiyi gelecek sezon için yapıyor. Ali Koç'un başkanlığında iki yıldır hedeflediği mutlu sona ulaşamayan Fenerbahçe'de futbolu bırakıp sportif direktörlük görevine adım atacak olan Sarı Lacivertliler'in efsanesi Emre Belözoğlu, şampiyonluk hedeflerine ulaştırmak için büyük çaba sarf ediyor.

Genç, dinamik ve sitekli bir kadro yaratmak isteyen Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, takıma direkt katkı yapan nokta oyuncuları kulübe kazandırmanın peşinde. Belözoğlu, bu doğrultuda sezon sonunda sözleşmesi bitecek Nuri Şahin ile kritik bir görüşme gerçekleştirdi. Düşük maliyetli ancak takımda etkili olacak futbolculara yönelen veteran futbolcu, önceki gün 31 yaşındaki orta saha ile bir görüşme daha yaptığı ve Nuri'yi Fenerbahçe'ye gelmeye ikna ettiği öğrenildi. Bundesliga'da bu sezon düşme potasında yer alan Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek olan milli futbolcunun, kariyerinin son yıllarını Türkiye'de geçirmek konusunda oldukça istekli olduğu gelen haberler arasında.

Borussia Dortmund, Real Madrid ve Liverpool gibi dev kulüplerin formalarını giyen Nuri'nin Emre ile yaptığı konuşmada, "Ağabey, Türkiye'ye gelmeyi ben de çok istiyorum. Şu zor günleri atlatalım, oturur daha detaylı konuşuruz. Fenerbahçe'de oynamak benim için bir onur" dediği öğrenildi. (Fotomaç)

Haber ile ilgili metin girin!.