Fenerbahçe'de Gustavo şartı! Satış bedeli...

Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Luiz Gustavo için Fransız takımları ısrarlarını sürdürüyor. Lyon'un ardından şimdi de Monaco Gustavo'nun peşine düştü. Bu transferin tamamlanması için Fenerbahçe'nin kapıyı 10 milyon Euro'dan açtığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 18.08.2020 12:17
Değiştirme Tarihi: 18.08.2020 12:17
Fenerbahçe'de Gustavo şartı! Satış bedeli...

Geçtiğimiz yıl Marsilya'dan 6 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer olan ve bu sezon Fenerbahçe'de gösterdiği başarılı performansla kulüplerin dikkatini çeken Gustava için, Fransız ekipler ısrarlarını sürdürüyor.

Kanarya'nın, kapıyı 10 milyon Euro'dan açtığı öğrenilirken bu kez de devreye Ligue 1'in bir başka ekibi Monaco'nun girdiği ifade edildi.

TARAFTARLAR KALSIN DİYOR

Yeni hocası Niko Kovac yönetiminde yeni sezonda üst sıralara oynamak isteyen Monaco'nun da, 33 yaşındaki orta saha oyuncusu için 8.5 milyon Euro'luk bir teklifle, Sarı- Lacivertli kulübün kapısını çaldığı bilgisine ulaşıldı.

Teknik direktör Erol Bulut'un takımında kilit rol oynaması beklenen Brezilyalı oyuncunun başka bir takıma satılmasını taraftarlar da kesin olarak istemiyor. Hatta Gustavo hakkında çıkan transfer haberleri sonrası taraftarlar sosyal medyada, a"Herkes satılsın ama Gustavo takımda kalsın" şeklinde görüşlerini paylaştılar.

(Akşam)