Fenerbahçe'de gözler o isimlere çevrildi! Yollar ayrılıyor...

Yılın transfer takımı olan Fenerbahçe'de gözler takımdan ayrılacak olan isimlere çevrildi. Yeni sezon planlamasında yer almayan oyuncuları göndermek isteyen Fenerbahçe'de 6 isimle yolların ayrılması planlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 13:31
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 13:31
Fenerbahçe'de gözler o isimlere çevrildi! Yollar ayrılıyor...

Süper Lig'de yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Fenerbahçe'de şu ana kadar tam 12 futbolcuyla anlaşma sağlandı. Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, bir yandan da elden çıkaracağı oyuncuların planlamasını yapıyor.

Tolgay Arslan ile vedalaşmayı planlayan sarı lacivertliler, oyuncuyla görüşmelere başladı. Avrupa’dan talipleri olan Tolgay da ayrılığa sıcak bakıyor.

30 yaşındaki oyuncunun, sezon başlamadan yeni kulübüne imza atmak istediği ifade edildi.

Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen isimlerden biri de Miha Zajc.

Fortuna Sittard ve İtalyan ekiplerinin istediği Sloven oyuncunun, menajeriyle geleceğine dair fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Sarı lacivertlilerin, 26 yaşındaki oyuncuyu takımdan göndermek için uygun şartların oluşmasını beklediği belirtildi.

Frey, Allahyar, Murat Sağlam ve Mevlüt’ü bazı Süper Lig kulüplerine öneren Fenerbahçe, bu oyuncuları da takasta kullanmayı düşünüyor.

Nabil Dirar ve Garry Rodrigues için de teklifler alan yönetim, yüksek maaşları sebebiyle 2 oyuncunun da gidişine izin verecek.