Fenerbahçe'de Garry Rodrigues'ten flaş ayrılık açıklaması!

Fenerbahçe'de kanat pozisyonunda görev alan Garry Rodrigues çıkan ayrılık iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Yunan takımı Olympiakos'a transfer olacağı yönündeki haberlere ilişkin konuşan Rodrigues, 1 yıl daha kontratının olduğunu ve Fenerbahçe'den ayrılmayacağını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 09:31
Fenerbahçe'de Garry Rodrigues'ten flaş ayrılık açıklaması!

Süper Lig'in bu sezon transferde hızlı takımı olan Fenerbahçe'de hazırlıklar sürmeye devam ediyor. Fenerbahçe'nin başarılı kanat oyuncusu Garry Rodrigues, çıkan ayrılık iddialarına yaptığı açıklamayla son noktayı koydu.

Fenerbahçe yönetiminin takımda düşünmediği söylenen Garry Rodrigues, sarı-lacivertlilerden ayrılmayacak.

"SON DERECE SAÇMA İDDİALAR"

Kendisini, Yunanistan'dan arayan gazetecilerin "Olympiakos'a geliyor musun?" diye sorduklarını belirten Rodrigues, "Anlayamıyorum, son derece saçma iddialar. Hepsine aynı şeyi söylüyorum. Ben buradayım. Bir yere gitmiyorum. 1 yıl daha kontratım var." dedi.

GEÇEN SEZON GELMİŞTİ

Fenerbahçe, Garry Rodrigues'in iki yıl kiralık olarak oynaması için geçen yaz Al Ittihad kulübüyle anlaşmıştı. Ancak bu sezon çok sayıda transfer yapılması ve harcama limitleri nedeniyle Hollandalı orta saha oyuncusu sürekli olarak gidecekler arasında gösterildi. (Ajansspor)