Fenerbahçe'de Erol Bulut ve Serdar Aziz'den yayıncı kuruluşa tepki!

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut ve oyunculardan Serdar Aziz, BB Erzurumspor maçı öncesi yayıncı kuruluşa tepki gösterdi. 

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 16:14
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 16:14
Fenerbahçe'de Erol Bulut ve Serdar Aziz'den yayıncı kuruluşa tepki!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, BB Erzurumspor maçı öncesi açıklama yaparak yayıncı kuruluşa tepki gösterdi. Bulut, "Son iki günde Fenerbahçe ailesine, adil olmayan bir durum uygulanmakta. Yayıncı kuruluşun tarafsız ve adil olması gerektiğini düşünmekteyiz ama hiçbir durumda bunu görmemekteyiz. Şu an burada mecburiyetten konuşuyoruz. Bunun gelecekte değişmesini daha adil, tarafsız olmasını, ilerlemesi gerektiğini istiyoruz. Bunu biz maalesef hiçbir anlamda göremiyoruz ve bu bizi üzüyor" diye konuştu. 

BİR TEPKİ DAHA

Yayıncı kuruluşun spikerinin maç öncesinde sorduğu "Nasıl bir maç olacak" sorusuna Serdar Aziz, "Maçı konuşmayacağım. Sezon başından bugüne kadar, yayıncı kuruluşun bizle alakalı neler yapmak istediğini anlamış değiliz. Fenerbahçe çok büyük bir camiadır. Bizim sadece beklediğimiz adil ve tarafsız bir yayıncı kuruluş. Cevabımızı sahada vereceğiz" cevabını verdi.