Fenerbahçe'de Alper Potuk ile yollar ayrıldı!

2013 yılından beri Fenerbahçe'de forma giyen Alper Potuk ile yollar ayrıldı. Fenerbahçe Kulübü, yayınladığı mesaj ile sözleşmenin karşılıklı feshedildiğini açıkladı. Tecrübeli oyuncu, Topuk Yaylası Tesisleri'nde arkadaşlarıyla antrenman öncesi vedalaştı.

Yayınlanma Tarihi: 21.08.2020 19:55
Değiştirme Tarihi: 21.08.2020 19:55
Fenerbahçe'de Alper Potuk ile yollar ayrıldı!

Fenerbahçe'de Alper Potuk'un sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 2013 yılından bu yana sarı-lacivertli kulübün formasını giyen Potuk'un 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyordu. Takım arkadaşlarıyla 17.30'da gerçekleştirilen antrenman öncesinde saha içerisinde arkadaşlarıyla vedalaşan Alper, daha sonra Topuk Yaylası Tesisleri'nde ayrıldı.

Fenerbahçe'ye 2013 yazında Eskişehirspor'dan 6 milyon 250 bin avro ve Orhan Şam ile Henry Bienvenu'nun takası karşılığı gelen Alper, sarı-lacivertli ekipte birer Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı.

FENERBAHÇE'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Alper'in 30 Haziran 2022'ye kadar mukavelesi bulunduğu hatırlatılarak, "Alper Potuk'la yapılan görüşmeler neticesinde sözleşmemiz karşılılı olarak feshedilmiştir. Kendisine, geldiği günden bu yana takımımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

Haber ile ilgili metin girin!.