Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Edin Visca için düğmeye basıldı...

Süper Lig'de bu yılın transferde hızlı takımı olan Fenerbahçe'de, sağ kanattaki eksikliği gidermek için düğmeye basıldı. Başakşehir'den ayrılık kararı alan Edin Visca için devreye giren Fenerbahçe'de transferin yakın zamanda sonuçlanacağı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 09:29
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 09:29
Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Edin Visca için düğmeye basıldı...

Süper Lig'de bu sezona oldukça kötü başlayan Medipol Başakşehir'de Edin Visca depremi yaşanıyor. Lige 3-0'lık mağlubiyet serisiyle başlayan Başakşehir'de Edin Visca'nın ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Fenerbahçe'den de Visca için transfer hamlesi geldi. Emre'nin Başakşehir'de forma giydiği dönemde Visca ile samimi bir arkadaşlığı bulunması bu transferi kolaştırdığı ve tarafların her konuda anlaştığı iddia edildi.

SÖZLEŞMESİNİ UZATMIYOR

Teknik direktör Okan Buruk'un da bu talep sonrası Visca'nın gidişine onay verdiği belirendi. 1 yıl sözleşmesi kalan yıldız oyuncu, yeni sözleşme talebini de geri çevirdi.

BAŞAKŞEHİR KÖŞEYE SIKIŞTI

Başakşehir yönetimi Edin Visca sezon sonunda serbest kalacağı için köşeye sıkışmış durumda. Fenerbahçe ise yaşanan krizini fırsata çevirmek için hemen kolları sıvadı.

BU KEZ BİTİRMEYE KARARLI

Kısa süre içinde Başakşehir'in kapısını çalma kararı alan Sarı-Lacivertliler'in para ve futbolcu teklifi yapacağı öğrenildi. Yönetim bu kez Edin Visca'yı bitirmeye kararlı. Visca'nın son Karagümrük maçında oyundan çıktıktan sonraki üzgün görüntüsü dikkat çekmişti.

(Takvim)