Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe-Beşiktaş maçının saati değişebilir!

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının saati değişebilir!

Lig TV, 3 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının başlama saatinin 20.00'ye alınması talebinde bulundu.

29.11.2016 16:09

3 Aralık Cumartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin, İspanya'daki Barcelona-Real Madrid maçıyla (El Classico) çakışması üzerine yayıncı kuruluş Lig TV, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) resmi başvuru yaptı.

Tüm dünyanınn merakla beklediği Barcelona-Real Madrid maçı 3 Aralık Cumartesi günü saat 18.15’te başlayacak. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ise, bu karşılaşmadan 45 dakika sonra (19.00) start alacak.

El Classico ve Fenerbahçe-Beşiktaş derbilerinin saatlerinin çakışması nedeniyle iki maçın da yayıncısı olan Lig TV, Kadıköy’deki karşılaşmanın saat 19.00’dan 20.00’ye alınması için TFF'ye başvuru yaptı.

TFF, Lig TV'den gelen talebi her iki kulübe iletip görüşlerini sordu.

Fenerbahçe Kulübü, derbinin saat 20.00’de başlamasına onay verip saat değişikliğini kabul ettiğini bildiren yazıyı TFF'ye iletti.

Beşiktaş Kulübü ise, teknik direktör Şenol Güneş henüz olumlu bir yanıt vermediği için saat değişikliği konusundaki görüşünü bildirmedi.

Yarın akşama kadar Beşiktaş Kulübü bu teklifi kabul etmezse saat değişikliği gerçekleşmeyecek

Yorumlar | 0
üye profil