"Fenerbahçe, Ben Arfa için hazırda bekliyor!"

Bir süredir orta sahada top taşıyabilecek ve pozisyon yaratabilecek bir 10 numara arayışında olduğu belirtilen Fenerbahçe için flaş bir iddia ortaya atıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2016 17:09
Değiştirme Tarihi: 25.10.2016 17:09
'Fenerbahçe, Ben Arfa için hazırda bekliyor!'

Hürriyet, Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, Hürriyet Spor’un Facebook hesabından canlı yayınlanan #muhabirinden programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Van Der Wiel, Ben Arfa, Mesut Özil ve Ali Koç ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Ercanlar’ın özellikle Mesut Özil ile ilgili konuşmaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

İşte programdan önemli satırbaşları...

"Mesut Özil Fenerbahçe için geldi"

Mesut Özil, bir dönem Türkiye’ye gelerek Fenerbahçe için çok önemli bir isim ile görüştü. O görüşme tüm medyadan gizli tutuldu ve Özil İstanbul’da toplam 17 saat kaldı. Özil’in önümüzdeki yıllarda mutlaka Fenerbahçe formasını giyeceğini düşünüyorum.

"Fenerbahçe, Ben Arfa'yı bekliyor"

Ben Arfa ile Fenerbahçe yaz döneminde anlaşmıştı. Tek şartı PSG’den gelen teklifin olumlu sonuçlanmamasıydı. Ancak PSG, James Rodriguez’i alamayınca Ben Arfa PSG’ye gitti. Ama orada Unai Emery ile çok fazla anlaşamadı ve forma şansı bulamıyor. Eğer PSG ile yolları ayırmaya karar verirse Fenerbahçe aportta bekliyor.

"Van der Wiel'in tedavisi sürüyor"

Van Der Wiel’in gerçekten bir sakatlığı var. Bir sorun var mı derseniz oynadığı kötü futbol nedeniyle bazı takım arkadaşları ile tartıştığını söyleyebilirim. Arkadaşları neden kötü oynadığını sormuş o da sakat olduğunu söylemiş. Şu an tedavisi sürdürülüyor.

"Ali Koç ismi seyirciyi, iki katına çıkarır"

Ali Koç bana göre Fenerbahçe yönetimini çok fazla rahatlattı. Bu açıklama ile yönetimin üzerindeki baskı arttı ve sarı lacivertliler daha rahat hareket edebilecekler. Fenerbahçe taraftarı da üzerindeki gerginliği atmış görünüyor. Ben karabükspor maçında bu hava ile birlikte seyirci sayısının en az 2 kat artacağını düşünüyorum.