Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan şampiyonluk açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Samandıra Can Bartu Tesisleri'ni ziyaret edip açıklamalar yaptı. Başkan Ali Koç, kalan 15 hafta için takımın kalitesine güvendiğini ve aile ortamının, takım ruhunun ve sinerjinin yeniden yakalanması durumunda şampiyon olacaklarına inandıklarını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 21:37
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 21:37
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan şampiyonluk açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, liderin sadece 3 puan gerisinde olduklarını söyleyerek, Fenerbahçe tarihinde birçok şampiyonluğun ağır mücadelelerden geçerek elde edildiğini belirtti. 

Sportif Direktör Emre Belözoğlu ve Teknik Direktör Erol Bulut ile de görüşen, kendileriyle görüştüğünü oyunculara anlatan Koç, onların da şampiyonluğa inancının tam olduğunu ancak bunun takımın sahada topyekün sergileyeceği radikal değişikliklere, takım oyununa bağlı olduğunu söyledi.

Trabzonspor maçını kazanacaklarına olan inancını ifade eden Başkan Ali Koç, takımın gücüne ve karakterine güvendiğini dile getirdi. Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamanın başka takımlarda yaşananlar ile hiç benzemediği ve mutlu sona erişilmesi durumunda daha önce tecrübe etmedikleri bir mutluluk yaşayacaklarını oyuncu grubuna anlatan Ali Koç, bir maçla camiadaki havanın değişeceğini, Trabzonspor maçı ile yeniden bu coşkuyu yaşayabileceklerini söyledi.

Taraftarın şu an mutsuz olduğunu, bundan dolayı kendisinin de çok üzüldüğünü dile getiren Başkan Ali Koç, camiayı mutlu etmenin yolunun futbolcuların sahada savaşmasından, formaya yakışır bir mücadele ortaya koymasından ve takımın tek odağının taraftarın inancı-desteği ile yeniden camia ile bir ve bütün olup hedefe yürümek olması gerektiğini vurguladı.