Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçeli yıldıza Rus kancası

Alper Potuk'u yaklaşık bir sezondur yakından takip eden Dinamo Moskova'nın devre arasında Fenerbahçe'nin kapısını çalmaya hazırlandığı bildirildi.

30.12.2014 10:50

Son olarak Mayıs ayında Alper için sarı-lacivertli kulübün kapısını çalan Rus menajer Oleg Yarovisnky, Fenerbahçe'ye Alper için bir rakam isteyip istemediğini sormuştu.Fenerbahçe, Dinamo Moskova'ya "olumsuz" cevap verirken, Rusların bu kez çok daha şekilde Alper'i istediği öğrenildi. Macar yıldız Dzsudzsak'ı Dortmund'a satmaya hazırlanan Dinamo'nun Alper için menajerlr aracılığıyla Fenerbahçe'den randevu istediği bildirildi. Fenerbahçe'nin şu an için Alper'i satmayı kesinlikle düşünmediği bilgisini vermesine rağmen Rusların ikna edici bir teklifle gelecekleri konusunda menajerler aracılığıyla Fenerbahçe ile görüşmek istedikleri bildirildi. Yıldırım'ın, Salih Uçan için Roma'nın olduğu gibi Dinamo'nun da istekli ve inatçı olmasının ise bu kez kendisine işlemeyeceğini ve 20 milyon euro bile verseler Alper'i satmama konusunda direnç göstereceği ise gelen bilgiler arasında.

Alper için kampanyaFenerbahçe taraftarı çok sevdikleri Tuncay Şanlı'nın bir anda tası tarağı toplayıp Middlesbrough'a gitmesiyle büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. O günden sonra kendilerini coşturan bir yıldızın takıma katılmaması yüzünden moralleri bozuktu. Fakat Alper Potuk'un gösterdiği performans taraftarları her geçen gün biraz daha memnun ederken, Alper'in kaderinin de Tuncay gibi olmamasını istiyorlar. Taraftarların en büyük dileği ise önümüzdeki 2 sezonda Alper'in takım kaptanlığına getirilmesi. 10 numaralı formanın da kendisine verilmesi.
Yorumlar | 0
üye profil