Alex'ten jübile ve Kadıköy açıklaması

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2014 10:29
Değiştirme Tarihi: 18.12.2014 10:29

Hakkında alternatif jübile planları yapıldığı iddia edilen Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde son oynadığı kulüp olan Coritiba'nın formasıyla yeşil sahalara veda eden Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza için İstanbul'da Saracoğlu Stadı dışında bir jübile planları yapıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü!

Haber ile ilgili metin girin!.Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Sadettin Saran'ın, Alex'e İstanbul'da bir jübile yapmak için hazırlıklara başladığı gazete ve sanal alemde yazılıp çizildi. İddialara göre Mayıs ayında Olimpiyat Stadı'nda yapılması planlanan törende Sambacının birlikte top koşturduğu arkadaşlarından oluşan takımın, Dünya Karması'na karşı mücadele etmesi planlanıyordu. Ancak medyada bir anda çoğalan bu haberler Sadettin Saran tarafından doğrulanmadığı gibi Brezilyalı yıldız Alex de Souza'nın İstanbul'da Şükrü Saracoğlu Stadı dışında bir yerde jübile yapmaya sıcak bakmadığı ifade edildi. Haber ile ilgili metin girin!.Brezilyalı efsane futbolcunun yıllarını geçirdiği Şükrü Saracoğlu Stadı dışında başka bir yerde jübile yapmasının anlamsız olacağını, eğer jübile yapacaksa bunun Şükrü Saracoğlu Stadı'nda olması gerektiğini söylediği öğrenildi. Haber ile ilgili metin girin!. Alex: "Sadece benim istememle olmaz"Alex de Souza'nın İstanbul'daki yakın çevresine, "Bu haberler nerden çıkıyor bilmiyorum. Ben Fenerbahçe forması ile jübile yapmayı çok isterim. Ama 9 yıl formasını giyip kaptanlığını yaptığım kulüpte yapacağı jübile elbette Şükrü Saracoğlu Stadı'nda olmalı. Umarım bir gün bu isteğim gerçek olur ama bu sadece benim istememle olmuyor. Fenerbahçe yönetiminin de bu konuda iradesinin olması gerekiyor" dediği ifade edildi.