Fenerbahçe'nin yeni yengesi ortaya çıktı

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2014 12:41 | Değiştirme Tarihi: 05.12.2014 15:27

Miroslav Stoch'un yeni sevgilisiyle birlikteliğinin kendisine yaradığı, Fenerbahçeli futbolcunun oldukça mutlu olduğu belirtildi.

Miroslav Stoch'un yeni sevgilisiyle birlikteliğinin kendisine yaradığı, Fenerbahçeli futbolcunun oldukça mutlu olduğu belirtildi.Fenerbahçe'den kiralık olarak Birleşik Arap Emerlikleri'nin Al Ain takımında top koşturan Miroslav Stoch'un formunun sırrı belli oldu. Slovak basını oyuncunun yeni sevgilisinin, Stoch üzerindeki olumlu etkisini duyuran bir habere imza attı.

Haber ile ilgili metin girin!.25 yaşındaki futbolcunun geçtiğimiz aylarda yelken açtığı yeni ilişkisi sayesinde bu sezon kafasının oldukça rahat olduğu ve bunun sahaya da yansıdığı belirtildi. Miroslav Stoch'un  geçtiğimiz aylarda Lucia Makranova ile yeni bir ilişkiiye yelken açtığı hatırlatılarak Stoch'un hayatının en mutlu günlerini geçirdiği belirtildi.İkilinin aralarının oldukça iyi olduğu, Makranova'nın sık sık Birleşik Arap Emirlikleri'ne giderek Stoch'u ziyaret ettiği ve oyuncuyu hiç yalnız bırakmamaya gayret ettiği ifade edildi. Vakit buldukça futbolcunun da ülkesine gittiğine vurgu yapıldı. İkilinin ilerleyen dönemde çocuk yapmayı bile düşünebileceklerine dikkat çekildi.