Fenerbahçe Ülker Madrid’de

THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'de mücadele edecek Fenerbahçe Ülker kafilesi, Madrid'e geldi.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2015 21:13
Değiştirme Tarihi: 12.05.2015 21:13
Fenerbahçe Ülker Madrid’de

THY Avrupa Ligi’nde Dörtlü Final’de mücadele edecek Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, organizasyonun düzenleneceği İspanya’nın başkenti Madrid’e geldi.

Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle saat 16.40’ta Madrid Barajas Havaalanı’na gelen Fenerbahçe Ülker kafilesinde morallerin yerinde olduğu görüldü. Sarı-lacivertli oyuncu Emir Preldzic, yaptığı açıklamada ilk defa Dörtlü Final’e kalmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, "Uzun zamandır bunu hayal ediyorduk ve başardık. Dörtlü Final’de tecrübemiz yok ama çok kaliteli oyuncularımız var her şey olabilir" dedi.

İlk maçta karşılaşacakları Real Madrid’in zorlu bir rakip olduğunu vurgulayan Preldzic, kupayı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Fenerbahçe Ülker Takım Menajeri Ömer Onan da maça kadar gerekli teknik ve taktik antrenmanları yapacaklarını, sakatlıkları geçen Goudelock ve Bjelica’nın da Beşiktaş İntegral Forex maçında oynadığını, herkesin iyi durumda olduğunu kaydetti. Sarı-lacivertli kafile daha sonra kendilerine tahsis edilen otobüs ile konaklayacağı otele hareket etti.