Fenebahçe de o modaya uydu: Dikkat çeken paylaşım

Fenerbahçe, çok konuşulan penaltı pozisyonu hakkında sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Son günlerde birçok kulüp tarafından başvurulan animasyon çizimlere, Fenerbahçe de katılmış oldu.

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 14:40
Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 14:40
Fenebahçe de o modaya uydu: Dikkat çeken paylaşım

Fenerbahçe sosyal medya hesabından son günlerde çok tartışılan penaltı konusunda hakkında tweet paylaşımında bulundu. Yeni Malatyaspor maçında tekrar edilmeyen Emre Belözoğlu'nun penaltısı ve Göztepe maçında tekrar edilen penaltı animasyon çizim ile paylaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fenerbahçe resmi twitter hesabı üzerinden son günlerde çok konuşulan penaltı pozisyonları hakkında paylaşımda bulundu. Fenerbahçe önceki hafta Emre Belözoğlu'nun kaçırdığı ve tekrar edilmeyen penaltı hakkında animasyon çizim üzerine "ihlal bulunmadı", Göztepe maçında tekrar edilen pozisyon hakkında ise "ihlal VAR!" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

beIN Sports'un son dönemde görüntü paylaşımları hakkında yaptığı çalışmalar nedeniyle Fenerbahçe pozisyonları animasyon çizim ile belirtti ve "yayıncı kuruluş" ifadesinde bulundu. Fenerbahçe ayrıca VAR sistemine de göndermede bulundu ve "ihlal VAR!" ifadelerinde "var" sözcüğünü büyük harflerle paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.