Felipe Melo Galatasaray'a dönecek mi? Resmi açıklama geldi

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, Nesine.com ile Galatasaray arasında yapılan yeni iş birliğine dair toplantıda açıklamalarda bulundu. Epözdemir, son günlerde adı sıkça sarı kırmızılı takımla anılan, takımın da eski futbolcusu olan Felipe Melo transferiyle ilgili son dakika bir açıklamada bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 11:37
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 11:37
Felipe Melo Galatasaray'a dönecek mi? Resmi açıklama geldi

Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, NEF Stadyumu'nda düzenlenen toplantıda basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı. Epözdemir, burada gelen 'Felipe Melo' sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi: 

Sayın başkanımız Felipe Melo ile ilgili kısa bir açıklama yapmıştı. An itibariyle, Melo bakımından bir çalışmamız yok. Bir 6 numara ihtiyacı kamuoyunda uzun zamandır konuşuluyor, tartışılıyor. Biliyorsunuz futbol şubesi başkanımıza bağlı. Hocamızla sayın başkan bizati futbol şubesini götürüyor. Devre arasında, varsa eksikliklerimiz kendi ve ekonomik hassasiyetleri gözetilerek o eksikleri ikmal etme yoluna gideceğiz. 

Teknik ekibimizden, hocamızdan gelen raporlar doğrultusunda bu çalışmalar hayata geçirilecek. Şimdiden çalışmalar devam ediyor. Florya'da da devam ediyor, oyuncular izleniyor. Çok kıymetli bir scout ekibimiz var onlar çalışıyor. 6 numara ile ilgili çalışmamız olacak. Bütçemiz doğrultusunda başka pozisyonlarda da en mantıklı transferleri yapmaya çalışacağız. 

İlgili Sayfalar: Spor