Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Feghouli taraftara açıkladı! Ayrılıyor mu?

Valencia'da forma giyen Feghouli, genç taraftarla yaşadığı diyalogta geleceği hakkında da ipuçları verdi.

17.08.2015 13:36

Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Cezayirli oyuncu Sofiane Feghouli, Valencialı genç taraftarla girdiği diyalogta geleceği hakkında sinyaller de verdi.

25 yaşındaki orta saha oyuncusu, tesislerin çıkışında bekleyen taraftarlara imza dağıtırken kendisine hayran olan genç bir taraftarla kısa bir diyalog yaşadı ve ilginç ifadeler kullandı.

Josep adında küçük taraftarın annesi Feghouli'nin gelmesinin ardından kameraların önünde oğluna, ''Ona sorabilirsin, gazeteye okuduğunda neden ağladığını söyleyebilirsin.'' derken, Cezayirli oyuncu genç taraftarın yanına gelerek, ''Evet, gitmeyeceğim. Burada kalacağım''diyerek gülümsedi. Feghouli, kendisini çok seven genç taraftarı UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Monaco maçına da davet ederken ''Josep, Monaco maçına gelmek ister misin? Gelip beni desteklemeni isterim'' dedi.

2016 yılına kadar Valencia ile sözleşmesi bulunan Feghouli'nin, İspanyol ekibiyle yeni sözleşmeye sıcak baktığı ifade edilirken, Cezayirli oyuncunun manejerinin kulüp yetkilileriyle bir görüşme yapacağı belirtildi.

(Sporx)

Yorumlar | 0
üye profil