Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

F.Bahçe'ye derbi öncesi iki müjde birden!

Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun süre ayrı kalan Ozan Tufan takımla çalışmalara başladı. Volkan Şen'in de derbide yerini alabileceği bildirildi

14.11.2016 15:21

Fenerbahçe'ye Galatasaray derbisi öncesi müjdeli haber geldi. Sarı lacivertlilerde sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun süre ayrı kalan Ozan Tufan takımla çalışmalara başladı.  A Milli Takım'ın Kosova maçında oyundan çıkarken adalesini tutan ve herkesi korkutan Volkan Şen'in de derbide takımdaki yerini alabileceği bildirildi.

Milli maç arasında yapılan kontroller ve test sonuçları sonrasında takımla antrenman yapabilecek düzeye eriştiği ortaya çıkan Ozan Tufan derbi hazırlıklarına takımı ile birlikte başladı. Ozan'ın bu hafta yapılacak tüm çalışmlarda sergileyeceği performansın yanısıra, mevcut testlerin yeniden tatbik edileceği ve pazar günü sahada olup olamayacağına buna göre karar verileceği öğrenildi.

Milli ara sonrası bugün Samandıra Tesislerinde toplanan sarı lacivertli oyuncuların yüksek moral ve motivasyonları da dikkat çekti. Sakatlığını atlatan Ozan'ın yanısıra Jose Fernandao ve Robin Van Persie'de takımla birlikte antrenmanlarını sürdürüyor. Çalışma öncesi bir konuşma yapan Advocaat'ın derbinin sadece puan açısından değil, sezonun geri kalan bölümü için psikolojik ve moral anlamında da çok önemli olduğunu oyuncularına dile getirdiği, pazar günü herkesin mental olarak yüzde yüzünü görmek istediğini söylediği öğrenildi.

Derbi için Fenerbahçe Yönetimi de harekete geçmiş durumda. Sarı Lacivertli Yöneticilerin hafta boyunca Samandıra'da takımın yanında olacakları ifade edilirken, pazar günü Kadıköy'ü karnaval yerine çevirmek içinde organizasyon planladıkları belirlendi. Ülker Stadyumunda 50 bin bayrak dağıtacak olan Fenerbahçe Yönetimi'nin maç günü atmosferi en üst seviyeye çekerek takıma 12. adamın desteğini sağlayacakları gelen haberler arasında.

Yorumlar | 0
üye profil